Hledáme novou posilu na pozici "Personalista/Personalistka"

v Hluboké nad Vltavou!

Jak bude vypadat Vaše pracovní náplň?

  • denní HR podpora zaměstnanců i vedení firmy

  •  zastřešení náborového procesu a adaptace nových zaměstnanců- správa HR agendy spojené s nástupy, - změnami a výstupy kolegů

  • spolupráce s kolegy z pražské kanceláře

  • spolupráce a komunikace s úřadem práce, příprava dokumentace žádostí personální reporting

Co Vám nabízíme?

  •  příležitost hlavně pro OZP

  •  práce na poloviční úvazek

  •   zajímavou a různorodou práci, která Vás bude bavit

  •  zázemí stabilní firmy a pohodové kolegy

  •  smlouvu na HPP

  •  nové bezbariérové kanceláře v centru Hluboké nad Vltavou

  •  další možnosti profesního rozvoje skrz různé obory i v rámci mezinárodní spolupráce

  •  právní i psychoterapeutické služby pro naše zaměstnance zdarma

Jak vypadá ideální kandidát?

  • má zkušenosti z personalistiky - chce se rozvíjet v oboru personalistiky, zajímá se o pracovněprávní    souvislosti v souvislosti problematikou OZP

  • dokáže komplexně přemýšlet o problematice v oblasti lidských zdrojů a má strategické rozhodování

  • má výborné organizační a komunikační dovednosti - komunikace napříč celou společností

Hledáme novou posilu na pozici "Obchodní zástupce/zástupkyně"

  •  zastupování prodejní činnosti

  •  péče o stávající portfolio zákazníků a akvizice nových

  •  aktivní komunikace s partnery za účelem zajištění podmínek šitých na míru

  • poskytování poradenských služeb našim partnerům

  • příležitost hlavně pro OZP

  • práce na zkrácený úvazek

  • zajímavou a různorodou práci, která Vás bude bavit

  • zázemí stabilní firmy a pohodové kolegy

  • smlouvu na HPP

  • nové bezbariérové kanceláře v centru Hluboké nad Vltavou

  • další možnosti profesního rozvoje skrz různé obory i v rámci mezinárodní spolupráce

  • právní i psychoterapeutické služby pro naše zaměstnance zdarma

  • aktivní přístup k obchodu

  • praxe v oboru (výhodou)

  • jednání orientované na zákazníka

  • příjemné vystupování

  • samostatnost

Hledáme novou posilu na pozici "Pracovník/Pracovnice komunikačně-analytického centra"!

Nabízíme možnost příjemné práce pro OZP. Pracovníci komunikačně-analytického centra mají na starosti sledování obchodních prostor našich partnerů z pohodlí naší moderní kanceláře na Hluboké nad Vltavou.

Jsi ideální kandidát, pokud:

  • jsi ochotný se vzdělávat a učit se novým věcem

  • máš dobré komunikační schopnosti

  • máš zodpovědný a samostatný přístup

  • jsi OZP (máš invalidní důchod)

A co ti nabízíme?

  • práci na částečný úvazek

  • klouzavou pracovní dobu

  • nástupní plat 165 Kč / hodina

Pro náš sociální podnik v Hluboké nad Vltavou hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici "Fundraiser"!

Co bude Vaší náplní práce?

  • fundraising zaměřený na firmy

  • vytvořit fundraisingové strategie a plán

  • připravit potřebné podpůrné kampaně a materiály,

  • oslovovat a získávat nové dárce,

  • komunikovat se stávajícími dárci a udržovat je,

  • nastavit PR organizace tak, aby podporovalo fundraising

A co našim zaměstnancům nabízíme?

  • nástupní mzdu 165 Kč/hod.

  • zkrácené úvazky

  • možnost home office

  • bezbariérové prostory v centru Hluboké nad Vltavou

  • zajímavou a různorodou práci

  • právní a psychoterapeutické služby zdarma

  • vzdělávací kurzy zdarma

  • možnost kariérního růstu

  • má zkušenost z fundraisingu, případně znalost firemního prostředí, marketingu,  propagace apod.

  • je komunikativní a chce dělat práci, která má smysl

  • má proaktivní přístup a rád se učí novým věcem

  • je zodpovědný a pečlivý